Лікарів дістало! Погляньте, що зараз робиться! Те, до чого змушували працівників швидкої не вкладається в голові

0
367

Змушували писати замість COVID-19 пневмонія: лікарі швидкої Харкова влаштували бунт і розкрили всю правду роботи на карантині. З 2400 співробітників швидкої допомоги Харкова тільки 244 отримали обіцяні президентом надбавки в 300%. Решта залишилися ні з чим. Водії та медики швидких скаржаться, що їх змушували не ставити діагноз COVID-19, а писати пневмонія. Терпець працівників швидкої урвався, і вони розповіли про те, як їм доводиться працювати умовах карантину.

Співробітники швидкої допомоги Харкова вийшли на протест через невиплату надбавок за COVID-19,Лікарі розповіли, що їм доводиться прати одноразові костюми, а на бригаду видають один комбінезон на трьох,Також у них протерміновані ліки та не вистачає шприців

Вранці 18 травня співробітники швидкої допомоги Харкова вийшли на акцію протесту. Щоправда, керівництво намагалося всіляко замнути ситуацію, навіть напередодні оголошений страйк назвало фейком.

«Нас обурило, що тільки кілька людей отримали обіцяні надбавки. З нашої підстанції – осіб п’ять, і все. Хоча ми всі возили пацієнтів із пневмоніями. Звідки ми знаємо, підтвердився у них потім COVID-19 чи ні? На цьому й зіграло наше керівництво», – зазначила одна з лікарок швидкої.

Волонтерка Наталія Попова, яка допомагає медикам, вважає, що насправді надбавки за роботу з коронавірусом стали останньою краплею обурення медпрацівників.

«Не тільки несправедливість в оцінці праці медиків вивела людей на вулицю. У харківської швидкої є унікальний протокол, згідно з яким захисний костюм може використовувати тільки одна особа з трьох членів бригади. Тобто коли вони приїжджають, щоб госпіталізувати пацієнта в лікарню, потрапляють у ковідну зону, то водій і медик мають сидіти в кабіні. Тільки один медик у захисному костюмі повинен вивантажити пацієнта й передати. В результаті другий співробітник без костюма змушений залізти в салон швидкої та допомогти вивантажити пацієнта та його речі. А так вони діють за протоколом», – розповідає OBOZREVATEL Наталя.

Також використані одноразові захисні костюми медиків перуть і видають їм повторно. «Захист покликаний не пропустити слину, кров хворого. Якщо ви бризнете на новий одноразовий костюм спреєм, то він вологу не пропустить. А бризніть на випрані – увесь струмінь вологи пройде», – пояснює різницю волонтерка.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here